turkce english

Tel Erezyon

Tel Erezyon

SPEDNAS Kalıp  olarak, Tel Erezyon işinin uzmanlık ve deneyim gerektiren parça imalatında çok ince işçilik gerektirdiğini bilerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve problemsiz bir şekilde üretmekteyiz. Bu prensip ile sektörde kullanılan en son teknoloji olan MAKINO; U6 H.E.A.T  ve SP43 marka cihazlarımızla, müşterilerimizin üretimleri için çok önem taşıyabilecek işlerini hatasız ve olması gereken zamanda kendilerine sunmaktayız. Sektörde faaliyet gösteren firmaların da çok iyi bildiği gibi zamanında teslim edilmeyen bir işin hiçbir anlamı olmamaktadır. Bütün hizmet verdiğimiz alanlarda olduğu gibi burada da kesim işini tecrübeli ve mesleğinde  uzmanlaşmış kadromuzla  7/24 hizmet vermekteyiz.
Tel Erezyon tezgâhına giren ürünler genellikle özel bir iş için parça imalatında, Oto Yan Sanayinde kullanılan parçaların düzenlenmesinde, Plastik Kalıp üretiminde vb. tüm ihtiyacı olan sektörler için üretim gerçekleştirmekteyiz. Bütün müşterilerimize en iyi üretimi bir kuyumcu hassaslığında ve ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Sizinde özel parça üretimlerinizi kalıplarınızı tezgâhlarımızda itina ile işlemekteyiz. Bütün işletmelere, ihtiyacı olan Tel Erezyon imalatlarında güvenilir ve hızlı teslimat yapabilecek bir üretim anlayışımızla hizmet veriyoruz.   
Tel Erezyon tezgahının sektöre girmesi ile birlikte kalıpçılıkta adeta yeni bir dönem başlamıştır. Gerçek anlamda kalifiye ve yetişmiş eleman ihtiyacının üst seviyelerde gezmesine rağmen kullanıldığı atölyelerde ciddi zaman ve emek kazanımı sağlamıştır. Bu sayede atölye çalışanları saç kalıp veya başka işlerde zamanlarını değerlendirebilmektedir. Her işte deneyimli olmak çok önemlidir ama bizim işimizde deneyim demek hızlı ve eksiksiz teslimat demektir.
Son derece zor ve karmaşık şekilli üretimleri Tel Erezyon tezgahı sayesinde oldukça kısa sürede bir kuyumcu hassasiyeti ile gerçekleştirmekteyiz. İçinde elektrik akımını iletmeyen her türlü malzeme ile çalışmak olasıdır. Önemli olan tezgaha sığabilecek boyutlarda olması ve istenilen şeklin ne olduğunun bilinmesidir. Geri kalanını biz halletmekteyiz.

 

 

 

75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64