Laminasyon Kalıplari

Laminasyon Kalıplari

Makinelerin iki temel parçalarından biridir laminasyon kalıplari. Motorun hareketli olan ve sabit olan temel parçacıkları vardır. Sabit olan laminasyon kalıbıdır.

Spednas laminasyon kalıplari imalatında yakaladığı teknolojik düzey ve ustalık kabiliyeti ile hizmet vermektdir.

Laminasyon Kalıplari nasıl Üretilir?

Laminasyon kalıplari üretiminde ihtiyaç ve üreten firmanın kabiliyetine göre çeşitlikler elbette mevcuttur. Ne var ki her kes tarafından bilinen beş faklı yöntem vardır.

gagalama kalıpları, compunt kalıplar, progresive kalıplar, paketlemeli kalıplar, dönerli paketlemeli progresive kalıplar, bu beş ayrı yöntem de teknolojik düzeyi gelişkin hizmet ileyapılmaktadır.

Spednas firması için laminasyon kalıplari üretimin her birinde ayrıca teknik personel ve makine teknik servisi hizmet sunmaktadır.

Dolayısı ile Spednas, laminasyon kalıplari işinde ehil olmuş kadro ve makine gücü ile hatasız, zamanında teslim ilkesi ile çalışma yapmakta ve bundan asla taviz vermemektedir.

Siz, laminasyon kalıplari hizmeti için bizi tercih ettiğinizde, biz size, sözleşilen zamanda iş teslimini tam da istediğiniz gibi, işte bu diyeceğiniz tarzda teslim edeceğiz.

Biz işimizi güvence ile yapar v eişimizin arkasında dururuz.