Spednas

Spednas

Markalaşmak, binlerce referans kazanmak, işinin en iyisi güvenini yaratmakla mümkün değil mi? SDS referanslarını nasıl yarattı? Güveni nasıl oluşturdu?

Kaç kişi, firma mesleğinizde ehil olduğunuza inanıyorsa, işinizi en iyi yapacağınıza güveniyorsa o kadar marka değeriniz vardır.

Tarihimiz

Cemil Tuzlu tarafından 1984 'te Makina kalıp imalathane'si olarak  kurulan 2006' da isim ve teknoloji değişimine girerek SPEDNAS SDS Makine Kalıp olarak Türkiye'nin gelişen ve büyüyen  sanayisine  her geçen gün yenilediği teknolojisi,ilerlettiği tecrübesi genç ve dinamik kadrosu ile sektörde çözüm ortaklığı anlayışını benimseyerek her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile hizmet vermektedir.

Spednas Kalitesi

Spednas SDS Makine Kalıp

Kaliteli ve kısa zamanlı üretim yapmanın bilinciyle; Kesme, sıvama, form, progresif,l aminasyon sac kalıpları,f ason telerezyon kesimi,fason pres baskı alanlarında  uygulama,üretim,projelendirme daha sonrasında destek ve garanti vermekteyiz.

Spednas Sds  kalıp olarak ,gelecek planlarımız içerisinde tüm Türkiye'ye kaliteli üretimler yapmak vardır.Şuan sektörde ön planda olan Spednas makine kalıp Türkiye’nin en iyi firmaları arasına girmek için çalışmakta.

Bu süreçte yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için teşekkürler. Detaylı bilgilendime, sac kalıp sayfamızda yapılmıştır.