Tel Erezyon Fason Kesimi

Tel Erezyon Fason Kesimi

Başta İzmir olmak üzere Ege bölgesinde tel erezyon fason kesimini yaklaşık yirmi yıldır yapmaktayız. Bu alanda ender faaliyet gösteren firmamız deneyimli personeli ile sıfır hatalı işlere imza atmaktadır.

Tel erezyon fason kesimi

Bu anlamda uzman personelin yanı sıra son sistem makinalarının da büyük bir etkisi vardır. Makinalarının bakımı düzenli olarak yapılmakta bu da istenilen işleri zamanında ve temiz bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Tel erezyon fason kesimi sanayinin birçok alanında önemli işlevi olan bir iştir. Birçok sanayicinin üretiminde zorlandığı parçaları mükemmel bir temizlikte meydana getirmektedir. En çok Oto yedek parçalarının imalatında kullanılmasına karşın sanayinin diğer alanlarında da yardımcı bir rol oynamaktadır.

Tel erezyon kesiminde çoğunlukla prinç bir tel kullanılmaktadır. Mukavemeti ve sağlamlığından dolayı tercih edilen prinç bir makara yardımı ile sürekli bir formda işlev görmektedir. Son derece ufak ayrıntıların kesilmesi için en ideal kesim aracıdır.

Tel erezyon fason kesimde en ufak bir farklılığın dahi yapılan işin hiçbir işe yaramamasına yol açacağı için prinaç makara sürekli dönerek yıpranmış kısımların kullanılmamasını sağlamaktadır.

Tel erezyon kesimi oto sanayinde çokça kullanılır demiştik ama aynı zamanda sanayinin kalıp ihtiyacını en iyi karşılayan bir kesim şeklidir. Son derece hassas değişik dişli çarklarının üretilmesi için en uygun yöntem tel erezyon fason kesimidir. Bu yöntemle üretilen dişli çarklarında her hangi bir zımparalama yada taşlama ihtiyacı bulunmamaktadır.
Tel erezyon fason kesimi tel erezyon makinasının yüksek fiyatı nedeni ile bir çok sanayicinin tercih etmesine neden olmaktadır. Ayrıca bu aletin kullanımı hiç te basit olmayıp ciddi bir eğitim ve deneyim gerektirmektedir.

İzmir Tel Erezyon Fason Kesimi

Tel erezyon fason kesimi

İzmir tel erezyon fason kesimi hizmetinde yılların oluşturduğu birikim, teknik tecrübe ve deneyim ile hizmet alacağınızı asla dikkatinizden kaçırmayınız.

Bugüne kadar İzmir tel erezyon fason kesimi hizmetini sunduğumuz firmalar referansımızdır. Her referans yeni bir deneyim, tecrübe ve profesyonel düzeyi daha güçlendirmeye vesiledir.

Biz Bornova 4. Sanayi de İzmir tel erezyon fason kesimi hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Yine sac kalıp hizmetlerimize dair bilgilere sac kalıp sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Sizde tel erezyon yöntemi ile kesimlerinizi yaptırmak veya tel erezyon hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.