Vizyon

Vizyon

Spednas vizyon oluştur iken önce vizyon nedir sorusunun arkasına düştü. Nedir vizyon? Düşünce, fikir, proje oluşturabilme kapasitesidir vizyon.

Spednasın vizyonu nedir? Sac kalıp, prograsif kalıp, rotor stator laminasyon kalıpları ve sektörümüzde düşünce, fikir, proje, hayal, gelecek gücü edinebilmektir.

Vizyonumuz Nedir?

Vizyonsuzluk bilinme üzerine kafa da yorulmaz. Böyle olunca her şahıs ve firma kendini vizyon sahibi sanır. Günü birlik iş yapan firmalar ve kişiler var, yarına dair hiçbir projesi olmayan kurumlar var. Tek derdi haksız yoldan daha çok para edinmek isteyenler var. Sektörümüz adına bunların bir vizyonu olduğunu düşünebilir miyiz?

Spednas Vizyon

Biz, sac kalıp veya tel erezyon da sektörümüzün gelecek on veya elli yılda nasıl bir düzey kazanması gerektiğini ön görmek ona göre plan, proje oluşturarak gerçekleşmesi için tüm gücümüz ile çaba göstermek sorumluluğumuzdan asla taviz vermiyoruz.

Spednas Vizyon

Tüm geçmişimizi biriktirdiğimiz gibi geleceğimizi de bugünden oluşturabilmenin sorumluluğuna sahip çıkmayı vizyon olarak tanımlıyoruz.

Biz hem sektörümüzün hem doğamızın hem toplumuzun sağlıklı gelişebilmesinin çapacısı olan firmayız. Tele erezyon, sac kalıp işi yapar iken doğal hayatın korunmasına dönük iş yapma becerimizi de güçlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Dinamik Gelecek Tasarlamak

Spednas vizyonu sadece kendi firması ile sınırlı değil tüm sektörün her anlamda daha güçlü nitelik kazanması üzerine kuruludur. Büyür isek sektör için de sektörümüz ile büyüyeceğiz. Proje oluşturur iken, kadrolaşmayı güçlendirir iken, iş yapar iken bu temel esas üzerinden vizyonumuzu an be an gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz dünden daha ileridedir. Bu tartışılmaz. Vizyon dinamiktir. Bu denli teknik ile iç içe olan sektörümüzde vizyonumuzda gelişen teknoloji dünyasında doğal olarak daha büyümekte, yenilemekte ve gelişmektedir. Çağımızın niteliği hız çağıdır. Bu hız bizler açısında hayatın her alanına girmiş durumdadır.

Ne denli hızlı ama o denli kaliteli, nitelikli iş yapmak aslında vizyonu gerçekleştirmek anlamına gelmektedir. Sac kalıp vizyon ve hizmetimiz sac kalıp sayfamızda bulunabilir.