Yeteneklerimiz

Yeteneklerimiz

Spednas kalıp firmasının yeteneklerimiz sayfasında firmanın hizmetlerine dair detaylı bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Spednas Kalıp Yetenekleri Nelerdir?

Spednas kalıp frması yetenekleri arasında öncelikle sac kalım işlerini ve hizmetlerini saymak gerekir.

Yeteneklerimiz

Uzun yılların tecrübesi ve tekniğini birleştirerek sac kalıp hizmetinde yakaladığı profesyonel düzeyi daima ileriye taşıdı.

Ayrıca tel erezyon kesiminde teknik donanımı çok iyi makineleri ve ustaları ile nerede ise hatasız kesim yapabilecek kapasiteyi yakaladı.

Rotor stator laminasyon kalıpları işinde değil sadece İzmir’in Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini aldı.

Yetenek ve kapasitesi ile Spednas verdiği hizmetlerde hatayı sıfıra indirme, iş teslimini zamanında yapma prensipleri ile büyük referanslara ve projelere imza atmaya devam ediyor.

Prograsif kalıp tekniği de Spednas için başarılı yetenek sayılması gereken ayrıcaklı bir yere sahiptir. Bilen modern sanayi için kalıp sektörünün önemini bilir.

Kalıp sektörü için de prograsif kalıp işin hayati olduğunu zaten bilmektedir. Bu nedenle ki, Prograsif kalıp dendiğinde firmamız akla gelen ilk firmalardan biridir.

Dilerseniz fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sac kalıp ve tel erezyon web sitemizi gezebilirsiniz. Dilerseniz bizden daha fazla bilgiyi iletişim sayfamızdan alabilirsiniz.