Rotor Stator Laminasyon Kalıpları

Rotor Stator Laminasyon Kalıpları

Spednas yüksek teknolojiyi en verimli yöntemle kullanarak hizmet sağlıyoruz. Endüstriyel sanayinin ve üretimin neresinde nasıl hizmet verdiğimizi biliyoruz.

Rotor stator laminasyon kalıpları nedir nasıl imal edilir imal edilirken nelere dikkat etmek gereklidir? Bunun için ilk olarak kelime anlamını söyleyerek işe başlayabiliriz. Rotor kelimesinin anlamı makinelerde dönen kısmı anlatmakta kullanılmaktadır.

Rotor Stator Laminasyon Kalıpları

Stator ise kökeni Fransızca olan state kelimesinden türemiş olup makinelerde dönmeyen sabit kısma verilen addır. Laminasyon ise iki veya daha fazla şeyin birbirine yapıştırılması anlamıdır.

Çalışma Sistemi

Yukardaki kısa tanımlamalardan da anlaşılacağı üzere rotor stator laminasyon kalıpları kelime anlamı olarak döner motorların sabit ve hareketli kısımlarının birbirine yapışık kalıplarıdır. Rotor ve stator birbirini tamamlayan yapılar olduğu için sac profil ve levhalarından üretim sonrasında talaş yada kırpıntı parçaları çok az veya hiç olmamaktadır.

Rotor stator laminasyon kalıpları kullanımında önceden hazırlanmış olan disk şeklindeki saç veya plakalar üst üste konur ve tek bir kesimde hepsi çıkartılır. Spednas Sds Makine Kalıp olarak yapmış olduğumuz işlerde sıfır hata ile sonuç almakta bu da müşterilerimize önemli bir zaman kazandırmaktadır.

Laminasyon Kalıpları

Rotor Stator Laminasyon Kalıpları

Senelerin vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile rotor stator laminasyon kalıpları uygulamalarında müşterilerimizin isteklerini her daim zamanında ve çok ekonomik fiyatlarla imal ettik.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı tiplerdeki elektrik motorlarının laminasyon saclarının üretiminde silisli ve dkp gibi çeşitli türlerde hammadde kullanılan yüksek hassasiyette  kalıplar üretmekteyiz.

Laminasyon sacları istenildiğinde baskı aşamasında istenilen boylarda otomatik olarak kalıp içerisinde paketlenebilmektedir.

Firmamız müşterilerimizin isteklerini karşılamak için sürekli kendini yenilemekte ve yeni yatırımlar ile araç ve gereçlerini her zaman son teknoloji ile donatmaktadır.

Rotor stator laminasyon kalıpları örneklerimizi görmek ve üretimimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sizi atölyemize bekleriz.

Tüm hizmetlerimize dair bilgilere sac kalıp sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Rotor Stator Laminasyon Kalıpları Rotor Stator Laminasyon Kalıpları